Oválny bazén Toscana 700

Vaša cena: 1 679,00 €
Cena bez DPH: 1 399,17 €
DPH: 20 %
Bežná cena: 2 426,00 €
Ušetríte: 747,00 €
Dostupnosť: skladom

Popis produktu a technické parametre

Bazény Toscana sú vyrobené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou.
Vonkajší plášť telesa bazéna pozostáva z oceľového, žiarovo zinkovaného plechu s hrúbkou 0,7 mm, ktorý je navyše chránený polyesterovou antikoróznou vrstvou. 
Vnútorná výplň bazéna pozostáva z bazénovej fólie z mäkčeného PVC v modrej farbe, ktorá je ultrazvukovo zváraná. Bazénová fólia má hrúbku 0,6 mm a ochranu proti UV žiareniu. 
Samotná konštrukcia týchto bazénov pamätá aj na možnosť výmeny vnútornej fólie bazéna. Je to zabezpečené systémom uchytenia fólie pomocou hornej fixačnej lišty, ktorú je možné demontovať a tak samotnú fóliu v prípade poškodenia jednoducho vymeniť.  
Bazény Toscana pre svoju montáž a dlhotrvajúcu životnsť vyžadujú, aby boli postavené na spevnenom podklade - betónovej základovej doske o hrúbke aspoň 12cm a vybudovaním dvoch oporných stien na dlhšej strane bazéna. Tieto bazény je možné úplne zapustiť do zeme, obsyp samotného telesa bazéna treba vykonať pomocou suchého betónu.

Parametre: 

  • objem bazéna: cca 31 m3
  • rozmer bazéna: 7,0 x 3,5 m
  • hĺbka: 1,5m
  • výška vodnej hladiny: 1,4m

Balenie obsahuje: 

  • samotný  bazén s bazénovou fóliou

Informujte sa u nás o možnosti dokúpenia vhodného bazénového príslušenstva ( bazénová filtrácia, skimmer, tryska, hadice, rebrík , ohrev a podobne).

Produkt
Oválny bazén Toscana 700
Výrobca
mypool
Šírka
350 cm
Výška
1,50 cm
Dĺžka
700 cm
Kód produktu
564412267TSC

Recenzie

Napíšte hodnotenie

Pre hodnotenie sa musíte prihlásiť.
Bazenyliptov
Zavrieť

Kontaktný formulár

Informácie o spracovaní osobných údajov

Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookies na vašom zariadení. Kliknutím na tento odkaz môžete zistiť viac. OK