Pre informácie ohľadom dostupnosti tovaru a stavu Vašich objednávok prosím volajte: 0908 845 099

×

Sanosil S003 AG 20l - na dezinfekciu rúk a povrchov

Vaša cena: 162,00 €
Cena bez DPH: 135,00 €
DPH: 20 %
Bežná cena: 190,00 €
Ušetríte: 28,00 €
Dostupnosť: skladom

Popis produktu a technické parametre

Prípravok je vhodný na dezinfekciu rúk, ako aj na dezinfekciu povrchov. 

Sanosil S003 Ag je vysoko účinný univerzálny dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a striebra. Sanosil S003 Ag je zvlášť vhodný na dezinfekciu povrchu, dezinfekciu nástrojov, vybavenia a hygienickú dezinfekciu rúk. Výrobok mávynikajúcu dlhodobú účinnosť, je šetrný k životnému prostrediu (prakticky 100% degradovateľný), manipulácia s ním je ľahká a bezpečná, je pH neutrálny a taktiež zápach a chuť nie sú nepríjemné. Nespôsobuje žiadne podráždenie kože,ani alergie a nemá karcinogénne ani mutagénne účinky.

Vlastnosti :

 • Sanosil S003 Ag NEOBSAHUJE žiadne alkoholy, fenoly, aldehydy, QAC, arómy a / alebo farbivá. To znamená, že ho môžu používať aj osoby, ktoré neznášajú niektorú z týchto látok. Sanosil dezinfekčné prostriedky sú uvedené na zozname DGHM (German Society for Hygiene and Microbiology) a testované podľa DGHM.
 • Sanosil S003 Ag nemá žiadne nepríjemné senzorické vlastnosti (zápach, chuť, atd.).
 • Sanosil S003 Ag nie je zásaditý, čo znamená, že nepoškodzuje kyslý povlak chrániaci pokožku.
 • Sanosil S003 Ag je nehorľavý. To minimalizuje riziká počas prepravy a skladovania.
 • Sanosil S003 Ag sa môže bez váhania používať aj v potravinárskom priemysle.Ošetrené povrchy sa nemusia po zaschnutí opláchnuť.

Účinnosť :

 • Vynikajúca účinnosť dezinfekčných prostriedkov Sanosil® bola potvrdená (je na zozname DGHM): Doteraz bolo vykonaných 220 testov zahŕňajúcich rôzne patogénne mikroorganizmy vo
  významných inštitúciách a laboratóriách s medzinárodným renomé. Sanosil S003 Ag je účinný proti gram pozitívnym a gram negatívnym baktériám, organizmom tvoriacim spóry, vírusom (s a aj
  bez bunkovej membrány), cystám, plesniam a širokému spektru mikroorganizmov. Kompletný zoznam všetkých testovaných mikroorganizmov je dostupný na požiadanie.

Princíp fungovania :

 • Používanou účinnou látkou je peroxid vodíka, látka šetrná k životnému prostrediu. V zložitom výrobnom postupe sa účinná látka stabilizuje a posilní striebrom, čím sa dosiahne výrazne vyššia účinnosť proti mikroorganizmom.
  Antimikrobiálny účinok je niekoľkokrát silnejší ako účinok samotného peroxidu vodíka. Stopy striebra zostávajúce na ošetrených povrchoch nie sú viditeľné a nie sú toxické. Avšak, účinne zabraňujú obnoveniu kontaminácie.
 • Elementárny kyslík (O) uvoľnený z peroxidu vodíka atakuje bunkové steny mikroorganizmov. Chemická reakcia medzi kyslíkom a bunkovou stenou molekuly spôsobí, že bunka bude denaturovaná a zničená. Tento účinok sa
  zosilňuje prostredníctvom iónov striebra, ktoré tvoria väzbu s disulfidovým mostíkom určitých proteínov mikroorganizmov, čím sa tieto proteíny inaktivujú alebo vyzrážajú.

Parametre :

 • Zloženie - 1,5 % peroxid vodíka, 0,003 % striebro
 • Účinnosť proti baktériám, chrípkovým vírusom. kvasinkám a hubám
 • Skladovateľnosť 2,5 roka
 • Balenie 20 L
 • Výrobca - Sanosil Ltd., Švajčiarsko

Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte štítok a informácie o produkte. Naše prevádzkové pokyny, ústne aj písomné, sú založené na rozsiahlych testoch. Naše rady sa poskytujú podľa našich najlepších znalostí, ale sú nezáväzné, pokiaľ podmienky použitia a skladovania presahujú našu priamu kontrolu. Opis výrobkov a podrobnosti ohľadne vlastností zlúčenín nie sú predmetom zodpovednosti za škody.

Návod na použitie je nižšie v prílohách v PDF

Produkt
Sanosil S003 AG 20l - na dezinfekciu rúk a povrchov
Výrobca
ASEKO
Hmotnosť
25 kg
Kód produktu
8000059

Prílohy k produktu

Sanosil S003 dezinfekcia povrchov a priestorov
.pdf (310 KB)
Sanosil S003 dezinfekcia ruk
.pdf (309 KB)

Recenzie

Napíšte hodnotenie

Pre hodnotenie sa musíte prihlásiť.
Bazenyliptov
Zavrieť

Kontaktný formulár

Informácie o spracovaní osobných údajov

Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookies na vašom zariadení. Kliknutím na tento odkaz môžete zistiť viac. OK