Solárna sprcha 20 L

Vaša cena: 99,00 €
Cena bez DPH: 82,50 €
DPH: 20 %
Bežná cena: 139,00 €
Ušetríte: 40,00 €
Dostupnosť: skladom

Popis produktu a technické parametre

Záhradná sprcha má objem až 20 l vody. Pre sprchovanie musí byť záhradná sprcha stále napojená na vodovod. Ak nie je napojená, nemožno sa sprchovať. Horná sprchovacia hlavica je vybavená kĺbom pre polohovanie. Ak je sprcha odpojená a je uzavretý ventil, nedochádza k úniku vody. Sprcha sa kotví pomocou 4 skrutiek (nie sú súčasťou balenia) pevne k zemi, čím je zaistená jej perfektná stabilita.

Sprcha je vybavená ventilom pre možnosť nastavenia teploty výstupnej vody. S ohľadom na teplotu vody vo vnútri sprchy, ktorá môže dosahovať až 60 ° C, sa odporúča najprv natočiť ventil vpravo, jeho vychýlením smerom od tela sprchy pustiť studenú vodou a nasledovne vodu domiešať na požadovanú teplotu natáčaním ventilu smerom vľavo.

Maximálny prípustný tlak vody je 3 bary. Kotviaca doska má 4 otvory s priemerom 9 mm. Odstupy dosky sú 130 mm. Súčasťou balenia je aj hadicová rýchlospojka a teflónová páska.Solárna sprcha je vyrobená z kombinácie plastu stabilizovaného voči UV žiareniu a hliníka. Je zložená z nádrže na vodu s objemom 20L, sprchovej hlavice a je s pripojením na záhradnú hadicu. Je osadená pákovou batériou pre plynulú reguláciu teploty vody.

Parametre: 

  • výška: 208 cm
  • objem: 20L

Produkt
Solárna sprcha 20 L
Výrobca
Marimex
Hmotnosť
7 kg
Kód produktu
10992037
EAN
8590517007392

Recenzie

Napíšte hodnotenie

Pre hodnotenie sa musíte prihlásiť.
Bazenyliptov
Zavrieť

Kontaktný formulár

Informácie o spracovaní osobných údajov

Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookies na vašom zariadení. Kliknutím na tento odkaz môžete zistiť viac. OK