NOVINKA

-13%

Magnéziová soľ 10kg

Vaša cena 44,00 €
DPH 20 %
Bežná cena 50,40 €
Ušetríte 6,40 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo 5113847

Prémiová magnéziová soľ obsahuje veľké množstvo minerálov (najmä horčíka), ktorých omladzujúce a povzbudzujúce účinky sú známe už po stáročia. Horčík je nevyhnutný pre správne fungovanie všetkých buniek. Pravidelné kúpele s pridaním magnéziovej soli prinášajú pocit sviežosti a uvoľnenia. Kúpeľ pôsobí blahodárne na pokožku, ktorú regeneruje a vyživuje. Výborne sa hodí k starostlivosti o pokožku so sklonom k výskytu kožných chorôb napr. lupienka, ekzémy a akné. Je ideálny pre celkové uvoľnenie po športových aktivitách, upravuje krvný obeh a uvoľňuje svalové napätie.

Návod na použitie:

Doporučená dávka magnéziovej soli do vírivej vane alebo bazéna je 2kg na m3. Dávku rozpusťte zmiešaním s teplou vodou. Ponorte sa do pripraveného kúpeľa a relaxujte 15-20min. Po kúpeli sa opláchnite vlažnou vodou. Následne relaxujte 10-15min pod prikrývkou. 

Nespotrebovanú soľ uchovajte v neprievzdušnom obale. Prípadné navlhnutie a stvrdnutie či rozpustenie obsahu nie je závadou, ale prirodzeným procesom a nemá vplyv na kvalitu.

Magnézium sa vstrebáva do pokožky a je nutné jeho doplňovanie a to každých 6 mesiacov cca. 10 kg vrece na 20 m3, ktoré bude udržiavať hladinu magnézia vo vašom bazéne.


Podobné produkty

Výrobcovia