-28%

Čistič CTX-51 - odvápňovač 1L

Vaša cena 9,40 €
DPH 20 %
Bežná cena 13,10 €
Ušetríte 3,70 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo 898704

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

Špecifikácia extra účinný prípravok k odstráneniu vápenatých usadenín (pri vypustenom bazéne). Používať v nezriedenom stave.

CTX-51 prípravok k ostráneniu vápenatých usadenín

Čistiaci a odmastňovací prostriedok určený špeciálne k odstráneniu vápenatých usadenín, organických zbytkov a minerálnych sedimentov, ktoré sa časom vytvárajú na stenách bazénu. CTX 51 je ľahko použiteľný pre akýkoľvek povrch; betón, železo, nerez, natreté plochy, kovy, sklo, obkladačky, plast a pod. Prípravok obsahuje 25 % kyseliny chlorovodíkovej.

Návod na použitie:

V koncentrovanej forme nanášajte CTX-51 na čistené plochy a dobre roztierajte. Prípravok nechajte pôsobiť asi pol hodiny a potom opláchnite veľkým množstvom vody. Pokiaľ sa všetky vápenaté usadeniny nerozpustily, je potrebné postup opakovať. Na miestach, kde je najviac usadenín, je vhodné použiť k čisteniu kartáč. V prípade potreby je možné použiť rozprašovač, ktorý však nesmie tvoriť jemnú mlhu, aby nehrozilo nebezpečie vdýchnutia tejto látky. Spotreba prípravku je 20 litrov na bazén o objemu 100 m3. Prípravok sa nesmie dostať do bazénovej vody.

Odporúčanie: pred vlastným čistením bazénu postriekajte všetky steny vodou po vyčistení bazénu prípravkom CTX-51 opláchnite všetky ošetrené miesta väčším množstvom vody, aby sa dokonale odstránili všetky zvyšky prípravku pokiaľ sa vykonáva čistenie v otvorenom bazéne, nepracujte na priamom slnečnom žiarení a nenechajte prípravok zaschnúť pri prvej aplikácii používajte prípravok vždy v neriedenej forme.

Podobné produkty

Výrobcovia