-17%

EasySPA sada pre vírivky

Vaša cena 35,00 €
DPH 20 %
Bežná cena 42,00 €
Ušetríte 7,00 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo 5537

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

Kompletná sada na bezchlórové ošetrenie vody vo vírivej vani. Pre nafukovacie aj vstavané vírivé vane do max 1,5m3 vody.

Sada obsahuje : 

  • 1 vrecúško štartovacej zmesi Aqualux A - 190g
  • 12 vrecúšok týždennej zmesi Aqualux A - 12x40g
  • 1 vrecúško čistiacej zmesi Clear Spa - 200g
  • protipenivý prípravok Habnex - 0,025L

Použitie štartovacej zmesi Aqualux A:

Po napustení vírivej vane pridajte obsah vrecúška do vody počas cirkulácie vody. 

Použitie týždennej zmesi Aqualux A:

Prípravok pridávajte do vody raz týždenne, najlepšie po poslednom použití vírivej vane počas cirkulácie vody. Väčšie zaťaženie, častejšie používanie vírivej vane, umiestnenie v exteriéri, môže mať za následok, že týždennou dávkou vodu dokonale čistú nie je možné udržať. Ak sa pri jednej týždennej dávke voda zakalí, skráťte 7-dňový interval podľa potreby. Je vhodné, aby sa kúpajúci pred použitím vírivky vždy osprchovali.

Čistiaca zmes Clear Spa:

Prípravok je určený na čistenie vírivky aj jej príslušenstva (trysiek a potrubí). Granulát čistí aj ťažkou prístupné miesta, ktorá sa ťažko čistia mechanicky. Účinne odstraňuje biofilm, olejové usadeniny a zvyšky kozmetickýh prípravkov. Je účinný proti nepríjemným pachom. V cirkulačnom systéme sa často usadzujú ťažko odstrániteľné nečistoty, preto odporúčame pri každej výmene vody dôkladne prepláchnuť systém prípravkou Clear Spa.

Prípravok sa aplikuje po použití vírivky a pred výmenou vody. Najprv prípravok rozpustite vo vedre s vodou a nalejte do vody počas cirkulácie. Nechajte cirkulovať aspoň 5 minút. Následne nechajte cirkuláciu vody hodinu odstavenú, aby prípravok mohol účinkovať a potom ju na krátky čas znovu zapnite. Následne vypustite vodu a prepláchnite systém čistou vodou.

Odpeňovací prípravok Habnex:

Je určený na použitie vo vírivkách. Účinne znižuje penivosť vody spôsobenú kozmetickými alebo inými látkami.

Odpeňovač aplikujte postrekom na vzniknutú penu a počkajte, kým sa pena neodstráni. Ak sa nedosiahol požadovaný účinok, po krátkom čase znovu aplikujte prípravok na zvyšnú penu. Používajte len potrebné množstvo chemikálie, pretože nadmerné používanie môže spôsobiť vznik olejových škvŕn na hladine vody. Skladujte v pôvodnom obale na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia.

Podobné produkty

Výrobcovia