-6%

Filter Cleaner - čistič filtra 1L

Vaša cena 22,50 €
DPH 20 %
Bežná cena 24,00 €
Ušetríte 1,50 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo 898921

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

Filter Cleaner je tekutý prostriedok, ktorý odstraňuje vodný kameň, organické častice, zvyšky oleja a iné znečistenia, ktorými bývajú filtre zanesené. Zvyšuje tiež prietok filtra - nepotrebuje byť tak často čistený. Vylepšuje účinnosť filtra a zvyšuje tak kvalitu vody.

Môže sa používať spoločne s chlórovými, kyslíkovými a ozónovými prípravkami.

Návod na použitie:

  • Pieskové filtračné zariadenie: uzavrite, príp. odstráňte všetky dávkovacie zariadenia. Zatvorte spodnú výpust a filtračné zariadenie nastavte do polohy "Spätný preplach" (BACKWASH). Pri bežiacom čerpadle pomaly (15-20 sekúnd) nalejte 200-300 ml prípravku FILTER CLEANER do skimmeru. Po nadávkovaniu prípravku nechajte čerpadlo v chode ešte minimálne 5 minút do doby, než je voda vyčistená. Následne prejdite do normálnej prevádzky: 10 sekúnd v polohe "Výplach filtra" (RINSE) a potom nastavte ventil do polohy "Filtrácia" (FILTER). Nezabudnite pred každým prepnutím ventilu zastaviť čerpadlo !!!!
  • Filtrácia s filtračnou vložkou: filtračnú vložku vyberte z puzdra a prípravkom FILTER CLEANER ju smerom od vrchu nadol nastriekajte. Prípravok nechajte minimálne 5 minút pôsobiť. Akonáhle prípravok prestane peniť, vložku dôkladne vypláchnite pomôcť silného prúdu čistej vody.
  • Kremičité filtrácie: filtračné teleso vyberte z puzdra a vonkajšiu časť nastriekajte prípravkom FILTER CLEANER a nechajte minimálne 5 minút pôsobiť. Akonáhle prípravok prestane peniť, teleso dôkladne opláchnite pomocou silného prúdu čistej vody.
  • Kartušové filtrácie: Nastriekajte prípravok na kartušovú vložku, nechajte chvíľu pôsobiť a dôkladne opláchnite vodou.

Bazénová filtrácia by mala byť vyčistená 1-2x ročne.

Nikdy nemiešajte s inými chemikáliami.

Podobné produkty

Výrobcovia