Upozornenie : ☝️☝️☝️ Vážení zákazníci. Od stredy 19.6. do piatka 21.6. bude výdajné miesto v Likavke ZATVORENÉ. Ďakujeme za pochopenie ☝️☝️☝️
NOVINKA

Filtračný piesok 0,4 - 0,8 mm

Vaša cena 12,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo 033011

Piesok pre bazénové filtrácie - vrecko 25kg.

Filtračný piesok so zrnitosťou 0,8 – 0,8 mm je vysoko čistý kremenný piesok na čistenie vody, niekoľkokrát premývaný a klasifikovaný. Je bez organických nečistôt, pH neutrálny a vyhovuje norme EÚ EN 12904 (tiež: DIN EU 12904).

Tento vysoko čistý kremičitý filtračný piesok so zrnitosťou 0,4 – 0,8 mm sa suší ohňom a potom sa plní do vriec. Bez organických nečistôt odstraňuje zakalené látky z bazénovej alebo jazierkovej vody. Spĺňa všetky príslušné normy DIN. Vhodný pre filtračné pieskové systémy, bazénové alebo jazierkové filtračné systémy, filtre pitnej vody, filtre vody na kúpanie alebo ho možno použiť aj ako škárovací piesok. Vyrobené spoločnosťou Min2C.

Filtračný piesok je možné použiť aj ako základnú vrstvu trávnika (napr. na športoviskách), ako piesok pre jazdecké ihrisko, ako stavebný piesok alebo ako prísadu do betónu a malty. Pre chovateľov je ideálny na použitie pri hygiene zvierat, napr. do terárií alebo vtáčích voliér.


V tejto cene je možný len OSOBNÝ ODBER na výdajnom mieste v Likavke pri Ružomberku.

V prípade, že si želáte tovar poslať kdekoľvek na Slovensko, k cene bude pripočítaná doprava s hmotnostnou prirážkou.

Podobné produkty

Výrobcovia