-25%

Fix-A-Leak - utesnenie prasklín

Vaša cena 68,00 €
DPH 20 %
Bežná cena 91,20 €
Ušetríte 23,20 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo 5111605

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

Fix a Leak je tekutý prostriedok, ktorý slúži na utesnenie únikov prakticky v akomkoľvek materiály. Spoľahlivo tesní praskliny v bazénových telesách ale aj v potrubnom systéme. Utesní otvory až do priemeru 3,17mm.

Prostriedok je vyskúšaný priamo v teréne za najrôznejších poveternostných podmienok, kde sa osvedčil ako efektívny pri opravách netesností. Má vynikajúce vlastnosti v oblasti preventívnej údržby, pretože na príslušných plochách vytvára povlak, ktorý ich chráni pred koróziou.

Skôr než nalejete prípravok do vody zaistite obtok pieskového filtra (prepnutím 6-cestnej hlavy do režimu recirkulácie - Fix a Leak nesmie prúdiť cez pieskovú náplň). Zapnite cirkulačné čerpadlo a pomaly pridávajte Fix a Leak s otvoreným ventilom spodnej vpuste (sanie cez spodnú výpusť). Fix a Leak je ťažký a pomerne rýchlo klesne k najnižšiemu bodu. Preto je potrebné vždy po 4-6 hodinách za recirkuláciu vody premiešať, aby opäť suspenzoval (bazénovou kefou atď). Recikulujte vodu tak dlho, kým netesnosť ustane. Označte si hladinu vody v bazéne a po 2-3 dňoch skontrolujte či neuniká voda. Ak neuniká, nechajte prostriedok pôsobiť ešte 24-48 hodín, aby vyzrel. Následne obnovte normálny chod bazéna.

Použitie:

  • 0,94 l Fix a Leak na 83 m3 vody v bazéne

Podobné produkty

Výrobcovia