Oválny bazén TREND 700

Vaša cena: 1 095,00 €
Cena bez DPH: 912,50 €
DPH: 20 %
Bežná cena: 1 570,00 €
Ušetríte: 475,00 €
Dostupnosť: nedostupné

Popis produktu a technické parametre

Bazény TREND sú vyrobené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou.
Vonkajší plášť telesa bazéna pozostáva z oceľového, žiarovo zinkovaného plechu s hrúbkou 0,4mm, ktorý je navyše chránený polyesterovou antikoróznou vrstvou. 
Vnútorná výplň bazéna pozostáva z bazénovej fólie z mäkčeného PVC v modrej farbe, ktorá je ultrazvukovo zváraná. Bazénová fólia má hrúbku 0,4mm a ochranu proti UV žiareniu. 
Samotná konštrukcia týchto bazénov pamätá aj na možnosť výmeny vnútornej fólie bazéna. Je to zabezpečené systémom uchytenia fólie pomocou hornej fixačnej lišty, ktorú je možné demontovať a tak samotnú fóliu v prípade poškodenia jednoducho vymeniť.  
Bazény TREND pre svoju montáž a dlhotrvajúcu životnsť vyžadujú, aby boli postavené na spevnenom podklade - betónovej základovej doske o hrúbke aspoň 12cm a vybudovaním dvoch oporných stien na dlhšej strane bazéna. Tieto bazény je možné úplne zapustiť do zeme, obsyp samotného telesa bazéna treba vykonať pomocou suchého betónu.

Parametre: 

  • objem bazéna: cca 22m3
  • rozmer bazéna: 7,0 x 3,0 m
  • hĺbka: 1,2m
  • výška vodnej hladiny: 1,1m

Balenie obsahuje: 

  • samotný  bazén s bazénovou fóliou

Informujte sa u nás o možnosti dokúpenia vhodného bazénového príslušenstva ( bazénová filtrácia, skimmer, tryska, hadice, rebrík , ohrev a podobne).

Produkt
Oválny bazén TREND 700
Výrobca
mypool
Šírka
300 cm
Výška
120 cm
Dĺžka
700 cm
Kód produktu
564412267VS

Prílohy k produktu

Návod na montáž
.pdf (4348 KB)

Príslušenstvo

Recenzie

Napíšte hodnotenie

Pre hodnotenie sa musíte prihlásiť.
Bazenyliptov
Zavrieť

Kontaktný formulár

Informácie o spracovaní osobných údajov

Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookies na vašom zariadení. Kliknutím na tento odkaz môžete zistiť viac. OK