Upozornenie : ☝️☝️☝️ Vážení zákazníci. Od stredy 19.6. do piatka 21.6. bude výdajné miesto v Likavke ZATVORENÉ. Ďakujeme za pochopenie ☝️☝️☝️

-38%

pH mínus do bazéna granulát 5 kg

Vaša cena 13,90 €
DPH 20 %
Bežná cena 22,50 €
Ušetríte 8,60 €
Dostupnosť vypredané
Katalógové číslo 85868

Správne upravené pH v bazéne zaisťuje dokonalé fungovanie ostatnej bazénovej chémie používanej k úprave vody. Ideálna hodnota pH v bazéne je 6,8 - 7,4. Voda bez vyváženého pH môže dráždiť sliznice a oči.

Určenie:

  • pre zníženie pH vody v bazénoch a vírivkách
  • pre vonkajšie aj vnútorné bazény a vírivky

Spôsob použitia MASTERsil pH mínus do bazéna:
Granulát pH mínus najprv rozpustite v oddelenej nádobe a roztok potom rovnomerne rozlejte po hladine bazéna. Bazén filtrujte aspoň 8 hodín. Následne zmerajte vodu pomocou pH testera a v prípade potreby pridajte pH. pH v bazéne nastupuje pozvoľna, preto je lepšie urobiť meranie až po niekoľkých hodinách. Ak budete merať pH ihneď po aplikácii, môže sa stať, že zbytočne znížite pH na nižšiu hodnotu ako požadujete.

pH - zníži hodnotu o 0,1 pri dávke 8g/m3 vody /cca 1 kopcovitá polievková lyžica na 1000l vody/. Aplikácia prebieha tak, že vypočítané množstvo potrebné pre dosiahnutie hodnoty pH 7,2 sa rozpustí v nádobe s vodou a následne sa rovnomerne naleje do bazéna pri zapnutom filtračnom zariadení. 

Podobné produkty

Výrobcovia