DOPRAVA ZDARMA

Ponorné čerpadlo Oase ProMax ClearDrain 14000

Vaša cena 231,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo 393611

Čerpadlo ProMax ClearDrain 14000 sa vyznačuje vysokou odolnosťou vďaka kvalitnému a robustnému púzdru z ušľachtilej ocele.
Je určené na odsatie čistej vody obsahujúce čiastočky maximálneho priemeru 5mm napríklad z bazéna alebo zo zaplavenej pivnice. Spoľahlivo odsaje vodu už od výšky 1mm vďaka spodnému adaptéru s bajonetovým uzáverom. V hornej časti čerpadla je umiestnené výtlačné hrdlo 1 1/4" vďaka čomu je montáž a inštalácia veľmi jednoduchá.
Čerpadlo má veľkoryso dimenzované motory pre spoľahlivý chod čerpadla a dobré odvádzanie tepla, nastaviteľné madlo, ktoré je možné pri pevnej inštalácii odmontovať, keramický plášť chrániaci hriadeľ z ušľachtilej ocele pred tvorbou drážok a zabraňujúci prieniku vody do motora, jednoduché a spoľahlivé nastavenie senzora hladiny vody pomocou bežca na zadnej strane čerpadla, tichý chod bez vibrácii, pohodlnú montáž hadice k hadicovej prípojke sklopením madla na stranu a otvor pre upevnenie lana. Plochý vodný senzor s veľkou kontaktnou plochou je vhodný aj pre úzke šachy od 20x20 cm pri zachovaní vysokej stability.

Parametre:

  • výkon: 14500 l/hod.
  • max. výtlak: 12,5m
  • príkon: 950W
  • rozmery: 193x197x393mm
  • váha: 8,2kg

Podobné produkty

Výrobcovia