DOPRAVA ZDARMA

-35%

Solárny ohrev bazéna AkySun - 0,8 x 3 m bez príslušenstva

Vaša cena 110,00 €
DPH 20 %
Bežná cena 169,00 €
Ušetríte 59,00 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo SUN3

Konštrukciu solárneho ohrevu AKYSUN tvorí doska, ktorá je extrúzne zvarená so zbernou rúrkou pre ľahké prepojenie do systému ohrevu bazénovej vody. Dutinkami dosky prúdi voda z bazénu, ktorú vháňa do systému obehové čerpadlo bazénovej filtrácie. Chladná voda sa pôsobením slnečného žiarenia ohrieva.
Využitím bezplatnej energie slnka je možné efektívne, hospodárne a lacno ohrievať vodu vo Vašom bazéne a tým predĺžiť kúpaciu sezónu a zvýšiť kúpací komfort. Použitie solárnych ohrevov AKYSUN zvýši teplotu vody vo Vašom bazéne až o 6 stupňov počas sezóny.
Tieto solárne panely je možné zapojiť vedľa seba alebo za sebou a tým zvýšiť výkon solárneho ohrevu. 
 
Solárny panel má celkom 4 vývody priemeru D32mm. 2 vývody treba zaslepiť záslepkami ( potrebné dokúpiť ) a na zvyšné 2 vývody sa priamo nasadí solárna hadica D32 upevnená sťahovacími hadicovými sponami ( potrebné dokúpiť ).  
 
Parametre:

  • rozmer panela: 0,80 x 3,00m
  • celková plocha: 2,4m2
  • pripojenie: D32mm

Obsah balenia:

  • 1 ks solárny panel 0,8x3m

Panel odporúčame zapojiť do systému pomocou 3-ventilovej obtokovej zostavy, aby ste mohli regulovať prietok vody cez panel a tým zvýšiť jeho účinnosť. 

Balenie neobsahuje solárnu hadicu, zálepky, sťahovacie pásky ani 3-ventilovú obtokovú zostavu. Toto príslušenstvo je potrebné dokúpiť. 

Pripájacia sada (spojky pre napojenie a zátky) nie je súčasťou balenia solárneho panelu.

Pripájaciu sadu je možné dokúpiť tu.

Podobné produkty

Výrobcovia