DOPRAVA ZDARMA

-30%

Solárny ohrev bazéna AkySun - panel 1,2 x 2 m bez príslušenstva

Vaša cena 122,00 €
DPH 20 %
Bežná cena 175,00 €
Ušetríte 53,00 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo SUN4

Konštrukciu solárneho ohrevu AKY SUN tvorí doska, ktorá je extrúzne zvarená so zbernou rúrkou pre ľahké prepojenie do systému ohrevu bazénovej vody. Dutinkami dosky prúdi voda z bazénu, ktorú vháňa do systému obehové čerpadlo bazénovej filtrácie. Chladná voda sa pôsobením slnečného žiarenia ohrieva.
Vyžitím bezplatnej energie slnka je možné efektívne, hospodárne a lacno ohrievať vodu vo Vašom bazéne a tým predĺžiť kúpaciu sezónu a zvýšiť kúpací komfort. Použitie solárnych ohrevov AKY SUN zvýši teplotu vody vo Vašom bazéne až o 6 stupňov počas sezóny.
Tieto solárne panely je možné zapojiť vedľa seba alebo za sebou a tým zvýšiť výkon solárneho ohrevu. 
 
Solárny panel má celkom 4 vývody priemeru D50mm. 2 vývody treba zaslepiť záslepkami (potrebné dokúpiť) a na zvyšné 2 vývody sa cez gumené spojky nasadí PVC rúra D50mm alebo bazénová hadica D50mm. Spoje sa následne upevnenia sťahovacími hadicovými sponami (potrebné dokúpiť).
 
V prípade, že panel chcete napojiť pomocou solárnej hadice, tak je potrebné ešte navyše dokúpiť 2 ks hadicových tŕňov
 
Parametre:

  • rozmer panela: 1,20 x 2,00m
  • celková plocha: 2,4m2
  • pripojenie: D50mm

Obsah balenia:

  • 1ks solárny panel 1,20 x 2,00m

Panel odporúčame zapojiť do systému pomocou 3-ventilovej obtokovej zostavy, aby ste mohli regulovať prietok vody cez panel a tým zvýšiť jeho účinnosť. 

Pripájacia sada (spojky pre napojenie a zátky) nie je súčasťou balenia solárneho panelu. Balenie neobsahuje ani guľový ventil a hadicu. 
 
Pripájaciu sadu je možné dokúpiť tu.

Podobné produkty

Výrobcovia