-13%

Trampolína Marimex 366 cm + ochranná sieť + schodíky ZDARMA

Vaša cena 259,00 €
DPH 20 %
Bežná cena 299,00 €
Ušetríte 40,00 €
Dostupnosť nedostupné
Katalógové číslo 19000082

Trampolína Marimex 366cm je skvelým doplnkom každej záhrady. Pri cvičení na trampolíne si dobre rozcvičíte svalstvo a zahrejete celé telo. Skákanie si užijú malí aj veľkí - nosnosť je až 150kg. Dokonalú stabilitu zaisťujú tri nohy v tvare písmena U. Materiál odrazovej plochy patrí k najkvalitnejším na trhu. Sú vyrobené zo špeciálneho polypropylénového materiálu s ochranou proti UV žiareniu, ktorý zaručuje dlhú životnosť. Špeciálna hladká povrchová úprava (neabrazivna) zabráni odreniu kože pri dopade.

Ochranná sieť dodávaná v balení má spevnený okraj, preto je sieť pevnejšia a toľko sa nenaťahuje. Zároveň je bezpečnejšia ako vonkajší typ - bráni prístupu skákajúceho do časti s pružinami. Vstupný priestor je zaistený tromi prackami a bráni vypadnutiu. Tyče sú obalené ochranným návlekom z mäkčenej peny. Nohy trampolíny sú samostatné a dosahujú až na zem, tým je zvýšená stabilita celej trampolíny. Spojenie tyčí nôh trampolíny a siete je istené špeciálnymi sponami.  
 
Trampolíny sú určené pre náročné pohybové aktivity, preto kladieme dôraz na ich bezpečnosť a spoľahlivosť. Použitie kvalitných materiálov a moderných technológií pri výrobe radia naše trampolíny medzi najbezpečnejšie a najspoľahlivejšie na slovenskom trhu. 
Všetky naše trampolíny spĺňajú prísne bezpečnostné normy EN71 nemeckej skušobne TÜV NORD a prešli testom PAHs.
 
Parametre:

  • priemer trampolíny: 366cm
  • priemer skákacej plochy: 314cm
  • nosnosť: 150kg
  • ochranná sieť
  • balenie obsahuje aj rebrík
  • výška vrátane siete: 250cm

Súvisiace produkty

Podobné produkty

Výrobcovia