Ukončovací prvok polystyrénovej tvárnice

Vaša cena 1,20 €
DPH 20 %
Dostupnosť posielame do 3 dní
Katalógové číslo 181002

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

Bazény zhotovené pomocou polystyrénových tvárnic Porocell sú vďaka svojmu jednoduchému dizajnu vhodné aj na svojpomocnú výstavbu. Debnenie aj izolácia je takto zabezpečená v jednom kroku. Tvárnice, ktoré tvoria systém, sú vyrobené z extrudovaného polystyrénu s vysokou hustotou a možno ich rezať každých 25 centimetrov pílou alebo nožom. Všetky prvky bazéna, ktoré sa majú inštalovať, ako je skimmer, trysky, bazénové svetlo a protiprúdové zariadenie, je možné nainštalovať jednoducho a presne. Táto flexibilita umožňuje veľkú voľnosť pri navrhovaní tvaru bazéna, ako aj prispôsobenie sa veľkosti bazéna.

Polystyrénové tvárnice, ktoré tvoria systém, ukladáme na železobetónový základ, ktorý vystužíme výstužou a vyplníme betónom. 

Takmer 80 % tepla uniká cez vodnú hladinu. Napriek tomu sa dôrazne odporúča izolovať aj steny bazéna. Pomocou tvárnic Porocell sa voda vo vašom bazéne ohrieva rýchlejšie, takže kúpacia sezóna môže začať skôr a je dlhšia.  Rozšírením systému o energeticky úsporné tepelné čerpadlo si môžete vychutnať zážitok z kúpania oveľa dlhšie ako v iných typoch bazénov.

Polystyrénový ukončovací prvok tvárnice sa používa na ukončenie tvárnice v rohoch bazéna.

Ohľadom kalkulácie potrebného počtu tvárnic pre konkrétny projekt nás prosím kontaktujte mailom.

Dopravné náklady budú vykalkulované individuálne podľa presného množstva a miesta dodania. 

Podobné produkty

Výrobcovia