Zimná/krycia plachta sieťová

Vaša cena 21,20 €
DPH 20 %
Bežná cena 24,00 €
Ušetríte 2,80 €
Dostupnosť do 21 dní
Katalógové číslo 125 100 002

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

Zimná plachta na bazén ochráni povrch bazéna pred mrazom a predĺži životnosť samotného povrchu bazéna a všetkých zabudovaných častí. Zimnú plachtu oceníte najmä pri jarnom upratovaní. Vďaka zakrytiu hladiny zimnou plachtou nebudú steny a voda bazéna zanesené nečistotami a popadaným lístím. Jarné sprevádzkovanie bazéna je potom menej pracné. Stačí dopustiť vodu, aplikovať bazénovú chémiu a môžete sa kúpať.

Sú dodávané v požadovanom rozmere a tvare vášho bazéna, s nerezovými okami po obvode a doplnené gumovým lanom pre napnutie. Plachty je možné dodať vo farbe modrej alebo zelenej.

Spôsob výpočtu potrebnej veľkosti plachty, istiacich bodov a kotviacich prvkov: 

  • Krycia plachta: rozmer bazéna + 40cm z každej strany  (napr. bazen o rozmere 6x4m - objednaná krycia plachta 6,8x4,8m)
  • Počet istiacich bodov: obvod plachty vynásobíte 2  (napr. plachta 6,8x4,8, obvod plachty((6,8+4,8)x2)x2= 23,2x2=46,4 ). Na danú veľkosť je potrebných 46 kusov istiacich bodov. 
  • Kotviace možnosti:  v prípade ak máte trávnik okolo bazéna použijete kolíky, v prípade dlažby napr. plastové kolieska alebo ak nechcete zakopávať o kotvenie môžete použiť kotviace hmoždinky, ktoré jednoducho zasuniete do dlažby. 

Ak potrebujete pomôcť s výpočtom, prípadne máte atypický tvar bazéna, zašlite nám presný rozmer alebo nákres bazéna na mail info@bazenyliptov.sk a my Vám spravíme kompletnú cenovú ponuku.
 
Uvedená cena je za 1m2.

Podobné produkty

Výrobcovia