☝️☝️☝️ Vážení zákazníci. Dňa 29.9. a 2.10.2023 bude výdajné miesto v Likavke z dôvodu dovolenky ZATVORENÉ. Ďakujeme za pochopenie ☝️☝️☝️

-6%

Čistič grilov a príslušenstva - GRILL CLEANER - 0,5 L

Vaša cena 6,50 €
DPH 20 %
Bežná cena 6,90 €
Ušetríte 0,40 €
Dostupnosť skladom posledný kus
Katalógové číslo AC2051

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

GRILL CLEANER je vysoko účinný čistiaci prostriedok na grily a príslušenstvo ku grilom. Ľahko a rýchlo rozpúšťa zapečené nečistoty: mastnotu, zvyšky jedla a iné mastné koncovky. Dokonale odstraňuje extra silné nečistoty zo skla, kovu, keramiky alebo kameňa. Vhodné na použitie v stravovacích zariadeniach, pri spracovaní potravín, v upratovacích službách, ale aj v domácnosti.

Skvelý pomocník určený pre záhradné grily: Grily na drevené uhlie a drevo, plynové grily, keramické grily, grily z nehrdzavejúcej ocele, liatinové grily, elektrické grily, grily na grilovanie, multifunkčné grily, grilovacie kamene, udiarne, ohniská a ohniska, príslušenstvo na grilovanie

Vhodné pre širokú škálu typov povrchov: sklo, plast, nehrdzavejúca oceľ, liatina, keramika, kameň, drevo

Výrobok nájde uplatnenie v domácich aj profesionálnych prevádzkach: rýchle občerstvenie, rýchle občerstvenie, krčmy, pizzerie, reštaurácie, jedálne atď.

Výdatnosť :100 ml/m2( spotreba výrobku závisí aj od stupňa znečistenia a vykonaného spôsobu aplikácie)

Príprava pred aplikáciou: Na dosiahnutie požadovaných výsledkov je potrebné dodržať predpísaný postup aplikácie. Aplikujte pri teplote 15 až 30 °C. Výrobok by sa nemal aplikovať na povrchy, ktoré sú horúce od slnečného žiarenia a iných zdrojov tepla.

Vzhľadom na širokú škálu povrchov odporúčame pred samotnou aplikáciou vykonať TEST kompatibility s povrchom.

PREPARÁT JE PRIPRAVENÝ NA PRIAME POUŽITIE!

Metóda aplikácie: Pri aplikácii používajte ochranné prostriedky. Dodržiavajte obvyklé opatrenia týkajúce sa bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Počas prestávok a na konci práce si umyte ruky.

1. Čistiaci roztok pred použitím dôkladne pretrepte a rovnomerne naneste.
2. Naneste prípravok na znečistený povrch a nechajte ho pôsobiť niekoľko minút.
3. Nečistoty odstráňte handričkou alebo špongiou a umyte vodou.
4. V prípade potreby postup zopakujte.

Skladovanie: Spotrebujte do 36 mesiacov od dátumu výroby. Skladujte v originálnom a dobre uzavretom obale pri teplote od 5 do 30 °C, chráňte pred slnečným žiarením a mrazom.

Podobné produkty

Výrobcovia