☝️☝️☝️ Vážení zákazníci. Dňa 29.9. a 2.10.2023 bude výdajné miesto v Likavke z dôvodu dovolenky ZATVORENÉ. Ďakujeme za pochopenie ☝️☝️☝️

-3%

Nano čistič a ochrana kúpeľní - NanoDrop- 0,5 L

Vaša cena 12,00 €
DPH 20 %
Bežná cena 12,40 €
Ušetríte 0,40 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo AC40050

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

NanoDrop je nano čistič a nano ochrana v jednom, určený pre sprchové kúty. Prípravok vytvára na ošetrenom povrchu ultratenkú, vysoko hydrofóbnu nanovrstvu, ktorá chráni materiál pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi, ako sú zvyšky vodného kameňa, nečistoty a mastnota.

NanoDrop vytvára na povrchu ošetrovaného materiálu ultratenkú nano vrstvu, ktorá je úplne priehľadná, bez mastného filmu. NanoDrop slúži aj ako údržbový a regeneračný prostriedok už vytvorenej nanovrstvy. Aplikácia šetrí čas a náklady na bežnú údržbu povrchu.

Životnosť ochrannej vrstvy môže byť až 3-6 mesiacov. Trvanlivosť náteru závisí od správnej aplikácie a úrovne mechanického namáhania.

Výrobok je vhodný na použitie v domácich a profesionálnych aplikáciách.

  • Ošetrený povrch je úplne priehľadný, bez známok mastného filmu
  • Chráni pred priľnutím nečistôt a vodného kameňa
  • Uľahčuje následné čistenie ošetreného povrchu
  • Povrch ošetreného materiálu je vysoko hydrofóbny

S NanoDrop môžeme ošetriť aj: sprchové kúty, sprchový box, sprchové dvere, sprchovú batériu, sprchovú zástenu, sprchovú vaničku, sprchovú hlavicu, sprchovú hlavicu, sprchový panel, umývadlo, kúpeľňové obklady, dlaždice, batérie atď.

Vhodné pre širokú škálu typov povrchov: sklo, polykarbonát, plast, nehrdzavejúca oceľ, laminát, akryl a keramika

Výdatnosť : 50 - 100 ml/m2. Spotreba výrobku závisí aj od vykonaného spôsobu aplikácie

Osobné ochranné prostriedky: Počas aplikácie používajte ochranné prostriedky, ako sú rukavice a ochranný odev. Dodržiavajte obvyklé bezpečnostné a zdravotné opatrenia na pracovisku. Umývajte si ruky počas prestávok a na konci práce.

Predaplikačná príprava: Na dosiahnutie požadovaných výsledkov je potrebné dodržať predpísaný postup aplikácie. Pracujte pri teplotách nad 15 °C. Ošetrované povrchy musia byť úplne suché, zbavené všetkých nečistôt a zvyškov čistiacich prostriedkov. Výrobok by sa nemal aplikovať na povrchy vystavené horúcemu slnečnému žiareniu, teplota povrchu by nemala prekročiť 30 °C.

Vzhľadom na širokú škálu povrchov odporúčame pred samotnou aplikáciou TESTOVAŤ kompatibilitu povrchu.

Príprava podkladu: Ak sa materiál už používa, ošetrovaný povrch sa musí dôkladne vyčistiť. V závislosti od typu znečistenia vždy vyberte správny čistiaci prostriedok!

Výrobok je pripravený na priame použitie!

Podobné produkty

Výrobcovia