☝️☝️☝️ Vážení zákazníci. Dňa 29.9. a 2.10.2023 bude výdajné miesto v Likavke z dôvodu dovolenky ZATVORENÉ. Ďakujeme za pochopenie ☝️☝️☝️

-4%

Čistič skla a plastov - GLASS CLEANER - 0,5 L

Vaša cena 7,90 €
DPH 20 %
Bežná cena 8,20 €
Ušetríte 0,30 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo AC21051

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

GLASS CLEANER vysoko účinný čistič skla a plastov s antistatickým účinkom. Dokonale odstraňuje mastnotu a iné odolné nečistoty. Rýchlo sa odparuje a nezanecháva šmuhy! Výrobok vytvára na ošetrenom povrchu ultratenkú antistatickú vrstvu, ktorá chráni materiál pred znečistením a inými nepriaznivými účinkami.

GLASS CLEANER  je vhodný na čistenie a následnú ochranu napríklad: telefónov, tabletov, PC monitorov, televízorov, zrkadiel, sklenených výrobkov, ochranných plexi štítov, skiel, krištáľových, keramických a nerezových materiálov, lakovaných povrchov a iných tvrdých hladkých povrchov. Prípravok dokonale vyčistí povrch a potom vytvorí ochranný štít, ktorý zabráni usadzovaniu nečistôt.

Výdatnosť : 100 ml/m2( spotreba výrobku závisí aj od stupňa znečistenia a vykonaného spôsobu aplikácie)

Príprava pred aplikáciou: Na dosiahnutie požadovaných výsledkov je potrebné dodržať predpísaný postup aplikácie. Aplikujte pri teplote 15 až 30 °C. Výrobok by sa nemal aplikovať na povrchy, ktoré sú horúce od slnečného žiarenia a iných zdrojov tepla.

Vzhľadom na širokú škálu povrchov odporúčame pred samotnou aplikáciou vykonať TEST kompatibility s povrchom.

PREPARÁT JE PRIPRAVENÝ NA PRIAME POUŽITIE!

Metóda aplikácie: Pri aplikácii používajte ochranné prostriedky. Dodržiavajte obvyklé opatrenia týkajúce sa bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Umývajte si ruky počas prestávok a na konci práce.

1. Čistiaci roztok naneste priamo na povrch alebo na handričku pomocou rozprašovača.
2. V prípade potreby postup zopakujte.

Skladovanie: Spotrebujte do 36 mesiacov od dátumu výroby. Skladujte v originálnom a dobre uzavretom obale pri teplote od 5 do 30 °C, chráňte pred slnečným žiarením a mrazom.

Podobné produkty

Výrobcovia