☝️☝️☝️ Vážení zákazníci. Dňa 29.9. a 2.10.2023 bude výdajné miesto v Likavke z dôvodu dovolenky ZATVORENÉ. Ďakujeme za pochopenie ☝️☝️☝️
NOVINKA

-6%

Čistič záhradného nábytku - GARDEN FURNITURE CLEANER - 0,5 L

Vaša cena 6,50 €
DPH 20 %
Bežná cena 6,90 €
Ušetríte 0,40 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo AC18051

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

ČISTIČ ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU vysoko účinný čistič záhradného nábytku. Prípravok je vysoko účinný čistiaci prostriedok na záhradný nábytok z plastu, dreva, kovu, keramiky, kameňa a čalúnenia. Dokonale odstraňuje biologické nečistoty, špinu, prach, mastnotu, zvyšky oleja, vosky a iné ťažko odstrániteľné nečistoty. Pri správnom použití nepoškodzuje ošetrovaný materiál.

Výborný pomocník určený na: záhradné súpravy, záhradné lavičky, záhradné hojdačky, záhradné stoličky a stoly, záhradné stoly, záhradné boxy, pohovky a sedacie vaky

Vhodný na širokú škálu typov povrchov: sklo, kov, plast, drevo, keramika, kameň a čalúnenie

Výrobok nájde uplatnenie v domácom aj profesionálnom prostredí: v domácnostiach, rekreačných zariadeniach, športových centrách, reštaurátorských zariadeniach a hoteloch

Výdatnosť: 100 ml/m2( spotreba výrobku závisí aj od stupňa znečistenia a vykonaného spôsobu aplikácie)

Osobné ochranné prostriedky: Pri aplikácii používajte ochranné prostriedky, ako sú rukavice a ochranný odev. Dodržiavajte obvyklé bezpečnostné a zdravotné opatrenia na pracovisku. Počas prestávok a po skončení práce si umyte ruky.

Príprava pred aplikáciou: Na dosiahnutie požadovaných výsledkov je potrebné dodržať predpísaný postup aplikácie. Nanášajte na mierne vlhký povrch a pri teplote 15 až 30 °C. Výrobok sa nesmie aplikovať na povrchy, ktoré sú horúce od slnečného žiarenia a iných zdrojov tepla.

Vzhľadom na širokú škálu povrchov odporúčame pred samotnou aplikáciou vykonať TEST kompatibility s povrchom.

PREPARÁT JE PRIPRAVENÝ NA PRIAME POUŽITIE!

Metóda aplikácie: Pri aplikácii používajte ochranné prostriedky. Dodržiavajte obvyklé bezpečnostné a hygienické opatrenia pri práci. Počas prestávok a po skončení práce si umyte ruky.

1. Čistiaci roztok pred použitím dôkladne pretrepte a rovnomerne naneste.
2. Prípravok naneste na znečistený povrch a nechajte pôsobiť niekoľko minút.
3. Odstráňte nečistoty handričkou alebo špongiou a umyte vodou.
4. V prípade potreby postup zopakujte.

Obsahuje: <5 % fosfátov, <5 % amfoterných povrchovo aktívnych látok, <5 % EDTA a jej solí

Skladovanie: Spotrebujte do 36 mesiacov od dátumu výroby. Uchovávajte v pôvodnom a dobre uzatvorenom obale pri teplote od 5 do 30 °C, chráňte pred slnečným žiarením a mrazom.

Podobné produkty

Výrobcovia