-25%

disiCLEAN PETS WIPES - polymérové dezinfekčné obrúsky

Vaša cena 4,90 €
DPH 20 %
Bežná cena 6,50 €
Ušetríte 1,60 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo 760370

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

Dezinfekčné obrúsky sú určené pre okamžité použitie na dezinfekciu plôch, predmetov a povrchov vo veterinárnych ambulanciách a verejných priestoroch, útulkoch a domácnostiach.


Vhodné využitie: okrem profesionálneho použitia pre účely veterinárnych ambulancií, kliník a chovateľských staníc sa používa aj na dezinfekciu zvieracích toaliet, stajní, príbytkov, boxov, podstielok, pelechov, klietok, terárií, akvárií, chovateľských pomôcok (napájadlá, hrebene, hračky a pod.) a miest, kde sa zvieratká zdržujú. Je charakteristický silným antibakteriálnym, antivirovým účinkom bez akéhokoľvek negatívneho vplyvu na ošetrované materiály.

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má baktericídne (vrátane TBC-60min.), virucídne (obalené virusy) účinky. Čas potrebný na biocídny účinok je 30min alebo do zaschnutia, pre virucídny a mykobaktericídny 60min.

Vlastnosti: Je nehorľavý, nepoškodzuje žiadne materiály - je nekorozívny. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, lúh, formaldehyd a ťažké kovy. Dokonale dezinfikuje a odstraňuje zápach organického pôvodu.


Návod na použitie: Povrch ošetrite vlhčeným obrúskom. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami. Povrch bezprostredne po ošetrení neumývajte.


Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Balenie - 70ks

Podobné produkty

Výrobcovia