-25%

disiCLEAN SPORT & SPA WIPES - dezinfekcia povrchov

Vaša cena 4,90 €
DPH 20 %
Bežná cena 6,50 €
Ušetríte 1,60 €
Dostupnosť Ihneď k odoslaniu
Katalógové číslo 760470

Nakúpte ešte za 80.00 € a
získajte dopravu ZDARMA

Dezinfekčný obrúsok je určený k okamžitému použitiu pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, zariadení, nástrojov a ťažko prístupných miest postrekom. 


Vhodné využitie: Bol špeciálne vyvinutý pre dezinfekciu sáun, masážnych lôžok, zariadení vo fitness a wellness (karimatky, žinienky, tatami, rukavice, chrániče, športová obuv a pod.), kozmetických salónov, zariadenia bazénov a víriviek. 

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má baktericídne (vrátane TBC, legionella), virucídne (obalené vírusy), mykobaktericídne účinky. Veľmi účinne odstraňuje pachy. Čas potrebný pre biocídny účinok je 30min. alebo do zaschnutia, pre virucídny a mykobaktericídny 60min.

Vlastnosti: Je nehorľavý, nepoškodzuje žiadne materiály - je nekorozívny. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, lúh, formaldehyd, ťažké kovy. Nepoškodzuje materiály ako sklo, drevo, koža, plast, papier textil, guma, kov a pod.


Návod na použitie: Povrch ošetrite vlhčeným obrúskom. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami. Povrch bezprostredne po ošetrení neumývajte.


Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Balenie - 70ks

Podobné produkty

Výrobcovia